Odběr novinek

ULOŽENKA

Objednávky nad 3.000 Kč: doprava zdarma

Částka za odeslání:

- zaslání přes Zaslikovna.cz  ........................................    59 Kč s DPH      (vyzvednutí na pobočce zásilkovny, přes 570 výdejních míst)

 

- zaslání Českou poštou:

       - balík na poštu    ................................................... 106 Kč s DPH      (vyzvednutí na pobočce České pošty)

       - balík do ruky      ................................................... 138 Kč s DPH      (doručení na adresu kupujícího)

 

Částka za platbu:

- platba převodem na účet   .......................................   bez poplatku

- dobírkou přes Zasilkovna.cz  ....................................   39 Kč vč. DPH = příplatek k poštovnému

- dobírkou přes Českou poštu  ....................................   39 Kč vč. DPH = příplatek k poštovnému

 

Upozornění: Pokud od dopravce obdržíte zásilku s poškozeným obalem, otevřete ji za přítomnosti dopravce a ujistěte se, že nedošlo k poškození zboží, Zjistíte-li poškození, zásilku nepřebírejte. Pokud ji poškozenou převezmete, dopravci tím stvrdíte, že byla převzata bez poškození !!!

 

Reklamace: Stává se i to co by se stát nemělo a to je obdržení poškozeného zboží. Pokud se tak stane, zašlete nám prosím na info@decortime.cz pár fotek - foto celého předmětu s poškozeným místem + detail poškození. Ozveme se vám a domluvíme si postup nápravy. Je možno též vyplnit reklamační protokol, který naleznete na záložce "Obchodní podmínky".

 

Jsme plátci DPH.


Porovnat 0